O firmieProfesjonalna, rzetelna, w pełni spełniająca potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Taki właśnie jest Sklep ENTER, który mamy przyjemność reprezentować.

Nasza działalność istnieje od 2011 roku, świadcząc szereg różnorodnych usług związanych z rynkiem branży komputerowej. Wiedza osób, które zasiadają w szeregach naszej firmy,
daje możliwość wykonania wszelkich zadań na najwyższym poziomie, tak, jak chciałby tego sam klient.

Bogaty wachlarz usług, atrakcyjne ceny i wysoka jakość to podstawowe cechy, jakimi firma ENTER może się pochwalić. Zadowolenie i satysfakcja klienta jest naszym sukcesem. 

Swoim zasięgiem, oferujemy swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmą, z takich terenów jak: Ustrzyki Dolne i okolice, Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Górne, Olszanica, Solina, Polańczyk, Uherce, Lesko, Sanok i reszta Polski.

 

Cechuje nas:

- Indywidualne podejście do klienta
- Doświadczenie i wiedza w obsłudze sprzętu komputerowego
- Kierunkowe wykształcenie kadry personelu
- Współpraca z najlepszymi partnerami biznesowymi
- Fachowość i rzetelność
- Sumienność i profesjonalizm
- Konkurencyjność na rynku usług
- Mobilność w każdym działaniu

 

Jesteśmy na Państwa życzenie zawsze i wszędzie. Każdy problem dotyczący branży komputerowej, dla nas nie jest żadnym problemem. Szybko, profesjonalnie wykonamy każdą usługę, a Państwo dalej będą mogli się cieszyć, sprawnym funkcjonowaniem sprzętu.

Świadczymy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

 

Zapraszamy!

 

 

 

 Design Neowhite Studio Powered by inventProgram